Dámsky strieborný náramok
Trojitý strieborný náramok dekorovaný krížikom, srdiečkom a krídlomNáramok je vyrobený zo striebra s akostným označením 925/1000 a povrchovo upravený rhodiovaním
Ródium patrí medzi drahé kovy, patriace do skupiny platinových a chráni striebro pred černením, zvyšuje lesk šperkov
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | krídla |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rorměr krídla | 5 x 13 mm |
| Rozmer kríža | 6 x 9 mm |
| Rozmer srdiečka | 10 x 10 mm |
| Typ produktu | Náramky |
| Určenie | Dámsky |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: dámsky, strieborný, náramok