Navliekací oceľový prívesok korálik s očkom
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: K0097-ST
- Dostupnosť: Skladom
1,77 €
Navliekací oceľový prívesok korálik s očkom
Oceľový korálik s očkom na upevnenie prívesku
Korálik je určený pre kombinovanie s ďalšími šperkami z našej kolekcie náramkov a retiazok. P>
Pomocou tejto špeciálnej korálky a si môžete vytvoriť jedinečný a neopakovateľný šperk, ktorý navyše môžete meniť podľa nálady a príležitosti. Stačí vymeniť korálky a máte nový originálny náramok alebo náhrdelník.
Korálik je vyrobený z chirurgickej ocele 316L
| Podrobnosti | |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Priemer korálku | 10 mm |
| Rozmer otvoru | 5 mm |
| Šírka korálku | 5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Vnútorný rozmer očká | 2 mm |
| Výška korálku | 13 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie