Oceľová retiazka s príveskom znamenia panna
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: OPD0140-06
- Dostupnosť: Skladom
8,59 €
Oceľová retiazka s príveskom znamenia panna
Oceľový náhrelník s drobným príveskom v podobe znamenia pannaNáhrdelník je vyrobený z chirurgickej ocele 316L
| Podrobnosti | |
| Hrúbka prívesku | 1 mm |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Motív | znamenia zverokruhu |
| Možnosť gravírovania | NIE |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Priemer prívesku | 11 mm |
| šírka retiazky | 2 mm |
| Typ produktu | Náhrdelníky |
Žiadne súbory na stiahnutie