Oceľové náušnice - krížiky pozlátené
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: OPN1398-GD
- Dostupnosť: Skladom
10,41 €
Oceľové náušnice - krížiky pozlátené
Oceľové náušnice zdobené visiacim symbolom krížaNáušnice sú vyrobené z chirurgickej ocele s akostným označením 316L a majú povrchovú úpravu vo farbe žltého zlata
| Podrobnosti | |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Motív | kríže |
| Povrchová úprava | Žlté zlato |
| Priemer kruhu | 13 mm |
| Šírka náušníc | 4 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | Krúžok |
| Určenie | Dámsky |
| Výška náušníc | 33 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie