Oceľové náušnice - krúžky s guličkou
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: OPN1114-ST
- Dostupnosť: 10 pracovných dní
Oceľové náušnice - krúžky s guličkou
Oceľové náušnice kruhy s navlečenou ozdobnou guľôčkouVonkajší priemer náušníc je 17 mm
Náušnice sú vyrobené z chirurgickej ocele s akostným označením 316L
| Podrobnosti | |
| Hrúbka náušníc | 2,5 mm |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Priemer guličky | 8 mm |
| Priemer náušníc | 17 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | Krúžok |
| Výška náušníc | 19 mm |
Súvisiace produkty
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
6,77 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €
7,68 €