Oceľové náušnice - krúžky so srdiečkami
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: OPN1549-ST
- Dostupnosť: 10 pracovných dní
11,32 €
Oceľové náušnice - krúžky so srdiečkami
Oceľové náušnice kruhy s visiacimi srdiečkamiVonkajší priemer kruhov je 17 mm
Náušnice sú vyrobené z chirurgickej ocele s akostným označením 316L a majú lesklú povrchovú úpravu
| Podrobnosti | |
| Hrúbka náušníc | 2,5 mm |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Priemer náušníc | 17 mm |
| Rozmer srdiečka | 10,5 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | Krúžok |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: oceľové, náušnice, krúžky, so, srdiečkami