Oceľové náušnice s hrotmi
Oceľové náušnice krúžkyNáušnice sú vyrobené z chirurgickej ocele 316L
| Podrobnosti | |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Priemer náušníc | 16 mm |
| Šírka náušníc | 6 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | Krúžok |
| Určenie | Dámsky |
| Výška náušníc | 11 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie