Otvárací vreckový nôž CROCODILE
Otvárací vreckový nôž CROCODILE od tradičného českého dodávateľa MIKOVNa zákazku je možné na čepeľ noža vyryť text laserom
| Podrobnosti | |
| Délka | 120 mm |
| Dĺžka čepele | 90 mm |
| Laserové gravírovanie | gravírovanie textu 300, - |
| Materiál čepele | Nerezová oceľ 420-52-55 Hrc |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 2 |
| Počet znakov gravírovania | 20 |
| Šírka čepele | 20 mm |
| Typ produktu | Doplnky |
Žiadne súbory na stiahnutie