Otvárací vreckový nôž "PRAKTIK" 115-NH-2
- Výrobca: MIKOV
- Kód produktu: V1707517
- Dostupnosť: Skladom
23,59 €
Otvárací vreckový nôž "PRAKTIK" 115-NH-2
"PRAKTIK" otvárací vreckový nôž od tradičného českého dodávateľa MIKOVNa zákazku je možné na čepeľ noža vyryť text laserom
| Podrobnosti | |
| Délka | 90 mm |
| Dĺžka čepele | 70 mm |
| Laserové gravírovanie | gravírovanie textu 300, - |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 2 |
| Počet znakov gravírovania | 20 |
| Šírka čepele | 12 mm |
| Typ produktu | Doplnky |
Žiadne súbory na stiahnutie