Piercing do nosa/ucha kruh, opál biely
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: N0036-OP17
- Dostupnosť: Skladom
6,77 €
Piercing do nosa/ucha kruh, opál biely
Piercing do nosa alebo ucha zdobený syntetickým opálom bielej farbyPiercing je vyrobený z chirurgickej ocele s akostným označením 316L
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | opál |
| Hrúbka kruhu | 0,8 mm |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Priemer kruhu | 8 mm |
| Rozmer kameňa | 2,5 mm |
| Typ produktu | Piercing |
| Umiestnenie | Do nosa |
Žiadne súbory na stiahnutie