Piercing do pupku so srdiečkom, číry zirkón
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: WP0026-C
- Dostupnosť: Skladom
14,95 €
Piercing do pupku so srdiečkom, číry zirkón
Piercing do pupku s visiacou ozdobnou časťou v tvare srdiečka zdobeného farebnými kamienkami a malou kvietkomTyčka a gulička piercingu je vyrobená z kvalitnej chirurgickej ocele 316L a ozdobná visiaca časť z nezávadnej bižutéria| Podrobnosti | |
| Celková výška piercingu | 47,5 mm |
| Materiál | chirurgická ocel + obecný kov |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Rozmer ozdoby | 17 x 20 mm |
| Rozmer vrchnej guličky | 5 mm |
| šróbovanie guličky | vrchný |
| Typ produktu | Piercing | do pupku |
| Umiestnenie | Do pupku |
Žiadne súbory na stiahnutie