Visiaci piercing do pupku v tvare kvietky oplnené drobným srdiečkom
Tyčka a vrchná gulička piercingu je vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele 316L a ostatné ozdobné časti z nezávadnej rhodiovanej bižutérie
Tyčka a vrchná gulička piercingu je vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele 316L a ostatné ozdobné časti z nezávadnej rhodiovanej bižutérie
| Podrobnosti | |
| Materiál | chirurgická ocel + obecný kov |
| Motív | Kvety |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Rozmer kameňa | 7 mm |
| Rozmer kvetinky | 20 mm |
| Rozmer vrchnej guličky | 5 mm |
| šróbovanie guličky | vrchný |
| Typ produktu | Piercing | do pupku |
| Umiestnenie | Do pupku |
Žiadne súbory na stiahnutie