Piercing do pupku so štítom a srdiečkom
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: WP0090
- Dostupnosť: Skladom
19,05 €
Piercing do pupku s ozdobným štítom
Tyčka piercingu je vyrobená z kvalitnej chirurgickej ocele s akostným označením 316L a ozdobná časť je z nezávadnej rhodiovanej bižutérie
Tyčka piercingu je vyrobená z kvalitnej chirurgickej ocele s akostným označením 316L a ozdobná časť je z nezávadnej rhodiovanej bižutérie
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | chirurgická ocel + obecný kov |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Rozmer srdiečka | 15 x 16 mm |
| Rozmer štítu | 3 x 16 mm |
| šírka piercingu | 16 mm |
| Typ produktu | Piercing |
| Umiestnenie | Do pupku |
Žiadne súbory na stiahnutie