Zlatý piercing do pupku - okrídlené srdce, Au 585/1000
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: ZL01085-WG
- Dostupnosť: Skladom
444,05 €
Zlatý piercing do pupku - okrídlené srdce, Au 585/1000
Zlatý piercing do pupku - 14 karátové biele zlatoZlatý piercing z bieleho zlata je osadený 5 kubickými zirkónmi špičkovej kvality
| Podrobnosti | |
| Celková výška piercingu | 50 mm |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | zlato bielej (Au 585/1000) |
| Motív | krídla |
| Rozmer ozdobné časti | 13 x 30 mm |
| Rozmer srdiečka | 5 mm |
| Rozmer vrchnej guličky | 4 mm |
| Typ produktu | Piercing | zlatý - AU585 |
| Umiestnenie | Do pupku |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: zlatý, piercing, pupku, okrídlené, srdce, au, 585/1000