Pozlátené oceľové náušnice - krúžky so srdiečkami
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: OPN1549-GD
- Dostupnosť: Skladom
13,14 €
Pozlátené oceľové náušnice - krúžky so srdiečkami
Pozlátené oceľové náušnice kruhy s visiacimi srdiečkamiVonkajší priemer kruhov je 17 mm
Náušnice sú vyrobené z chirurgickej ocele s akostným označením 316L a majú povrchovú úpravu vo farbe žltého zlata
| Podrobnosti | |
| Hrúbka náušníc | 2,5 mm |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | Žlté zlato |
| Priemer náušníc | 17 mm |
| Rozmer srdiečka | 10,5 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | Krúžok |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: pozlátené, oceľové, náušnice, krúžky, so, srdiečkami