Pozlátené oceľové náušnice srdiečka
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: OPN1987-GD
- Dostupnosť: Skladom
19,05 €
Oceľové kruhové náušnice so zavesenými srdiečkami dekorovanými ružovými a čírymi zirkónmi
Náušnice sú vyrobené z chirurgickej ocele s akostným označením 316L
Náušnice sú vyrobené z chirurgickej ocele s akostným označením 316L
| Podrobnosti | |
| Dĺžka visiacej časti | 15 mm |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | chirurgická oceľ |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | Žlté zlato |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | Krúžok |
| Vnútorný priemer krúžku | 10 mm |
| Vonkajší priemer krúžku | 14 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie