Skladacia cestovná slamka s obalom
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: BR010-B
- Dostupnosť: Skladom
6,77 €
Skladacia cestovná slamka s obalom
Praktické cysúvacie oceľové slamky s možnosťou vyhotovenia rytinyBalenie obsahuje:
1x teleskopické slamky
1x čistiaca kefka
1x praktický hliníkový uzatvárateľný obal s karabínou
| Podrobnosti | |
| Dĺžka rozloženej slamky | 23 cm |
| Dĺžka zloženej slamky | 10 cm |
| Laserové gravírovanie | Gravírovanie textu na slamku |
| Materiál | nerezová oceľ |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 1 |
| Počet znakov gravírovania | 20 |
| Rozměr obalu | 13 x 130 mm |
| Typ produktu | Doplnky | svadobné príbory |
| Vnútorný priemer slamky | 8 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie