Strieborná korálka na náramok anjelik
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0859
- Dostupnosť: Skladom
42,68 €
Strieborná korálka na náramok anjelik
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Anjelikovia |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 9 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 13 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie