Strieborná korálka s nekonečnom a srdiečkom
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0869
- Dostupnosť: Skladom
24,05 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok lapač snov
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Laserové gravírovanie | Gravírovanie textu |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | nekonečno - ležatá osmička |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 2 |
| Počet znakov gravírovania | 7 |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 9 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 18 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie