Strieborný prívesok - korálek na náramok snehová vločka
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Vianoce |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4,5 mm |
| Šírka korálku | 10 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 11 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie