Strieborná súprava šperkov s opálom
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB931-OP17
- Dostupnosť: Skladom
64,95 €
Strieborná súprava šperkov s opálom
Strieborná súprava šperkov sa skladá z náušníc a prívesku zdobených syntetickými opálmiŠperky sú vyrobené zo striebra s akostným označením 925/1000 s povrchovou úpravou ródium
Ródium patrí medzi drahé kovy, patriace do skupiny platinových, chráni striebro pred černením a zvyšuje lesk strieborných šperkov.
Súprava šperkov je dodávaná v papierovej darčekovej krabičke
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | opál |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer kameňa | 7 x 10 mm |
| Šírka náušníc | 9 mm |
| Typ produktu | Sety šperkov |
| Typ uzáveru | dámsky patent |
| Výška náušníc | 17 mm |
| Výška prívesku | 18 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: strieborná, súprava, šperkov, s, opálom