Strieborné náušnice kvietky, svetlo ružové zirkóny
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: ZB3997-P
- Dostupnosť: Skladom
33,59 €
Strieborné náušnice kvietky, svetlo ružové zirkóny
Strieborné náušnice zdobené ružovými zirkónmiNáušnice majú tvar kvety a sú vyrobené zo striebra s akostným označením 925/1000 s povrchovou úpravou ródium
/>
Ródium patrí medzi drahé kovy, patriace do skupiny platinových a chráni striebro pred černením, zvyšuje lesk náušníc.
| Podrobnosti | |
| Dĺžka náušníc | 15 mm |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Kvety |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer kameňa | 3 mm |
| Rozmer kvietkov | 7 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | dámsky patent |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: strieborné, náušnice, kvietky, svetlo, ružové, zirkóny