Strieborné náušnice s čírymi zirkónmi
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-3943-CR
- Dostupnosť: Skladom
39,50 €
Náušnice striebro na klapku dekorované okrúhlymi čírymi zirkónmi
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer kameňa | 9 mm |
| Šírka náušníc | 11mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | dámsky patent |
| Určenie | Dámsky |
| Výška náušníc | 17,5 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie