Strieborné náušnice s moissanitmi
Visiace strieborné náušnice v podobe prepojených oválov. Náušnice sú bohato zdobené MOISSANITY guľatého briliantového brúsu Náušnice sú dodávané v darčekovej krabičke spolu s darčekovou taškou a certifikátom
MOISSANIT je laboratórne vyrobený drahokam najdokonalejšia napodobenina diamantu, ktorý má oheň, trblietanie, lesk a neuveriteľnú tvrdosť, ktorá sa blíži tvrdosti diamantu. Má optické vlastnosti lepšie ako prírodný diamant a rozklad dopadajúceho svetla so spektrom dúhových farieb. Každý Moissanit je odborne ručne brúsený do okrúhleho. - briliantového brúsu, rovnako ako diamant.
| Podrobnosti | |
| Brus kameňa | round |
| čistota kameňa | VVS1 |
| Druh kamene | moissanite |
| Hmotnosť kameňa | 24 x 0,015 ct |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer kameňa | 1,4 mm |
| Šírka náušníc | 7,5 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | Krúžok |
| Výška náušníc | 29 mm |
Súvisiace produkty
86,77 €
76,77 €
Štítky: strieborné, náušnice, s, moissanitmi