Strieborné visiace náušnice s moissanitmi
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: MN134
- Dostupnosť: Skladom
89,95 €
Strieborné visiace náušnice s moissanitmi
Strieborné kruhové náušnice zdobené prekrásnymi okrúhlymi MOISSANITY
Náušnice sú dodávané v darčekovej krabičke spolu s darčekovou taškou
MOISSANIT je laboratórne vyrobený drahokam najdokonalejšia napodobenina diamantu, ktorý má oheň, ligot, lesk a neuveriteľnú tvrdosť, ktorá sa blíži tvrdosti diamantu. Má optické vlastnosti lepšie ako prírodný diamant a rozklad dopadajúceho svetla so spektrom dúhových farieb. Každý Moissanit je odborne ručne brúsený do okrúhleho. - briliantového brúsu, rovnako ako diamant.
| Podrobnosti | |
| Brus kameňa | kulatý |
| čistota kameňa | VVS1 |
| Druh kamene | moissanite |
| Hmotnosť kameňa | 6 x 0,1 ct |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Povrchová úprava | ródium |
| Priemer krúžku | 13 mm |
| Rozmer kameňa | 3 mm |
| Šírka náušníc | 4 mm |
| Typ produktu | Náušnice |
| Typ uzáveru | Krúžok |
| Výška náušníc | 16 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: strieborné, visiace, náušnice, s, moissanitmi