Strieborný prívesok korálek detská stopa
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8164
- Dostupnosť: Skladom
26,32 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok detská stopa
| Podrobnosti | |
| Laserové gravírovanie | gravírovanie textu jednostranné |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | detské |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 2 |
| Počet znakov gravírovania | 8 |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 8 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 14 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie