Strieborný prívesok korálek detská topánočka
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0390
- Dostupnosť: Skladom
30,41 €
Strieborný prívesok - korálek detská topánočka
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | rodina |
| Povrchová úprava | ródium |
| Priemer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 6 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 26 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie