Strieborný prívesok korálek Eiffelava veža
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0902
- Dostupnosť: Skladom
24,95 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok Eiffelova veža
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 x 5 mm |
| Šírka korálku | 11 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 26 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie