Strieborný prívesok korálek jednorožec
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8180
- Dostupnosť: Skladom
25,86 €
Strieborný prívesok - korálek jednorožec so zirkónmi
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | zvieratka |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 9 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 26 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie