Strieborný prívesok korálek jednorožec
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8181
- Dostupnosť: Skladom
27,23 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok jednorožec
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | zvieratka |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 24 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 12 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie