Strieborný prívesok korálek jednorožec
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8175
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok - korálek jednorožec
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | detské |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 9 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 20 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie