Strieborný prívesok korálek labka a kocka
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8186
- Dostupnosť: Skladom
39,05 €
Strieborný prívesok - korálek s príveskami
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | zvieratka |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4,5 mm |
| Šírka korálku | 8,5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 25 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie