Strieborný prívesok korálek na náramok Best Friends
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0844
- Dostupnosť: Skladom
29,50 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok s príveskami
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 9,5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 22 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie