Strieborný prívesok korálek na náramok kaštieľ
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8255
- Dostupnosť: Skladom
13,59 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok kaštieľ
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 11 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 11 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie