Strieborný prívesok korálek na náramok leňochod
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0507
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok korálek na náramok leňoch
Šperk je vyrobený zo striebra striebra akosti 925/1000
Šperk je vyrobený zo striebra striebra akosti 925/1000
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | zvieratka |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 8 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 19 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie