Strieborný prívesok korálek na náramok motýlik
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0557
- Dostupnosť: Skladom
26,77 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok motýlik s dúhovými krídelkami
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | motýle |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 13 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 20 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie