Strieborný prívesok korálek na náramok štvorlístok
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8252
- Dostupnosť: Skladom
26,77 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok štvorlísok s ružovými zirkónmi
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Štvorlístky |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 10,5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 10,5 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie