Strieborný prívesok korálek PUZZLE
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8017
- Dostupnosť: Skladom
15,41 €
Strieborný prívesok korálek PUZZLE
Strieborný prívesok korálek s motívom puzzle
Pomocou tejto špeciálnej korálky a si môžete vytvoriť jedinečný a neopakovateľný šperk, ktorý navyše môžete meniť podľa nálady a príležitosti. Stačí vymeniť korálky a máte nový originálny náramok alebo náhrdelník.
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Puzzle |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 2,6 mm |
| Šírka korálku | 5,5 mm |
| Typ produktu | Korálky s malým průvlekem |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 9 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie
Štítky: strieborný, prívesok, korálek, puzzle