Strieborný prívesok korálek s príveskami
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8168
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok s príveskami
| Podrobnosti | |
| Laserové gravírovanie | gravírovanie textu jednostranné |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | hudba |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 1 |
| Počet znakov gravírovania | 5 |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Rozmer srdiečka | 7 x 7 mm |
| Šírka korálku | 9 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 25 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie