Strieborný prívesok korálek znamení strelec
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0020-12
- Dostupnosť: Skladom
25,86 €
Strieborný prívesok - korálek znamení strelec
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | znamenia zverokruhu |
| Povrchová úprava | ródium |
| Priemer korálku | 11,5 mm |
| Rozmer otvoru | 4,5 mm |
| Šírka korálku | 9 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
Žiadne súbory na stiahnutie