Strieborný prívesok korálik boxovacie rukavice
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0837
- Dostupnosť: Skladom
26,77 €
Strieborný prívesok - korálik na náramok boxovacie rukavice
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | šport |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 11 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 12 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie