Strieborný prívesok korálik na náramok s motívom motýlika
Šperk je vyrobený zo striebra kvality 925/1000
Šperk je vyrobený zo striebra kvality 925/1000
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Krátky popis | Na zadnú stranu spodného prívesku (motýlika) možno vygravírovať kratší text s dĺžkou max. 8 znakov |
| Laserové gravírovanie | gravírovanie textu jednostranné |
| Materiál | zliatina striebra |
| Motív | motýle |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 1 |
| Počet znakov gravírovania | 8 |
| Povrchová úprava | Striebro 925/1000 |
| Rozmer otvoru | 4,5 mm |
| Šírka korálku | 11 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 19 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie