Strieborný prívesok korálik na náramok
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8279
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok - korálik na náramok mačka s mesiacom
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | zvieratka |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 x 5 mm |
| Šírka korálku | 14 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 25 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie