Strieborný prívesok korálik na náramok
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0034
- Dostupnosť: Skladom
36,32 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok lienka s ružovými krovkami
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | zvieratka |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 10 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 14 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie