Strieborný prívesok korálik na náramok
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8333
- Dostupnosť: Skladom
23,59 €
Strieborný prívesok - korálik srdiečko, kríž a magické ochranné oko
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | kríže |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 12 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 30 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie