Strieborný prívesok korálik na náramok
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0531
- Dostupnosť: Skladom
32,68 €
Strieborný prívesok korálik na náramok s príveskami v podobe hracích kariet
Šperk je vyrobený zo striebra kvality 925/1000
Šperk je vyrobený zo striebra kvality 925/1000
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | hazard |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 12 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 24 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie