Strieborný prívesok korálik na náramok
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0576
- Dostupnosť: Skladom
29,95 €
Strieborný prívesok korálek na náramok srdiečko s príveskami v podobe textu I Love You
Šperk je vyrobený zo striebra kvality 925/1000
Šperk je vyrobený zo striebra kvality 925/1000
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Srdce |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 13 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 34 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie