Strieborný prívesok korálik na náramok
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0490
- Dostupnosť: Skladom
24,05 €
Strieborný prívesok korálik na náramok s príveskom v tvare morskej hviezdice zdobenej modrými kamienkami
Šperk je vyrobený zo striebra sříbra jakosti 925/1000
Šperk je vyrobený zo striebra sříbra jakosti 925/1000
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | morské |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 11 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 22 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie