Strieborný prívesok korálik na náramok
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0481
- Dostupnosť: Skladom
23,14 €
Strieborný prívesok korálik na náramok s oválnym príveskom s motívom strážneho anjela
Šperk je vyrobený zo sriebra kvality 925/1000
Šperk je vyrobený zo sriebra kvality 925/1000
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Anjelikovia |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 10 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 24 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie