Strieborný prívesok korálik na náramok gitara
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0099
- Dostupnosť: Skladom
24,05 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok v tvare gitary
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | hudba |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 7,5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 16,5 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie